BİZ KİMİZ?

Ege Bölgesi'nde / Türkiye'de bulunan ASCAN, yurtiçi ve yurtdışı için ekonomik ve en kaliteli Türk ürünlerini tedarik eden müşterilere hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimizle, sadece ürüne olan ihtiyacı değil aynı zamanda nakliye ihtiyacını da dolduracak kadar geniş bir tecrübeye sahip olduğumuza inanıyoruz.


İnşaat endüstrisi son yıllarda hem üretim hem de tüketimde yüksek genişleme kaydetti ve çimentolu ve klinker malzemelere olan ihtiyaç, çimentolu büyük ölçüde arttı.


Bu aşamada ASCAN, müreffeh bir müreffeh girişimcidir ve kurucunun 20 yıllık tecrübesiyle, çimento, klinker, agrega, kum, katı yakıt (kömür ve petrol kolaları) ile ilgili iş hacmini genişleterek dinamik ve istikrarlı bir küresel ağ tasarlamıştır. çimentolu Amacımız, müşterilerimiz için zamanlar, kalite ve fiyat konusunda mümkün olan en iyi seçenekleri araştırmak olmuştur.


ASCAN ayrıca, paketlenmiş yiyecekler, taze meyve ve sebzeler, donmuş yiyecekler de dahil olmak üzere konserve ve paketlenmiş ürünlere taze ürünler sunmak için hizmet vermektedir. Müşterilerimize kalite ve güvenliği sağlamak için gıda üretimi ve dağıtımına ilişkin düzenlemeleri ve standartları takip ediyoruz.


Birinci sınıf üreticilerden gelen Türk Ürünleri ile birlikte oynamaktan gurur duyuyoruz ve ihtiyaç duyduğunuz alanda uzun vadeli iş ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.